Darmowa przesyłka

Produkty oferowane w naszym sklepie wysyłane są bezpośrednio z naszego magazynu w Holandii, sklep goophoneS.pl oferuje darmową przesyłkę na wszystkie produkty, płacisz raz i czekasz na paczkę.

Wysyłka realizowana jest przy pomocy Paczek pocztowych Holand post, opcja lotnicza, w Polsce za dostarczenie przesyłki na dany adres odpowiada Poczta Polska, listonosz dostarczy przesyłkę na dany adres a jeżeli nie zastanie nikogo wtedy zostawi awizo i paczka będzie do odbioru w placówce Poczty Polskiej. W praktyce przesyłki trafiają do adresata w terminie 10 do 18 dni roboczych. Koszt wysyłki jest wliczony w cenę produktu , darmowa przesyłka!

  ....

Płatności:

Oferujemy płatności przelewem krajowym do polskiego banku, dzięki czemu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów przelewów międzynarodowych czy niekorzystnych przewalutowań w przypadku PayPal.

Po złożeniu zamówienia numer konta do płatności zostanie wysłany na maila.

  .   ....

Dlaczego nie mogę otrzymać zamówionego towaru za pobraniem?

  • Wszystkie zamówienia są realizowane pod warunkiem wpłacenia należności z góry.
  • Przesyłki zagraniczne nie mają opcji pobraniowej, tak jak krajowe przesyłki w Polsce.

   ....

Zwroty:

Zwroty przyjmujemy w terminie 10 dni od momentu odebrania przesyłki , proszę się z nami skontaktować, otrzymają państwo adres zwrotny z kraju nadania przesyłki. Wysyłkę realizują państwo na swój koszt pocztą polską. Zwrotowi podlega przedmiot bez widocznych oznak użytkowania , w oryginalnym opakowaniu i z wszystkimi dołączonymi akcesoriami - w wypadku nie spełnienia tych warunków możemy odmówić przyjęcia zwrotu.

Kwota zwrotu jest ceną zakupionego przez państwa wyrobu - bez kosztów wysyłki i opłat celnych - czyli taka jaka widnieje przy towarze w naszym sklepie.

W przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych wskutek transportu, do rozpatrzenia reklamacji niezbędny będzie protokół reklamacyjny sporządzony w obecności kuriera/doręczyciela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl