Must-Have’ Aplikacji dla Kreatywnych na iPhone’a”

Geopaparazzi

Jeśli szukasz aplikacji do tworzenia danych geograficznych, to Geopaparazzi jest idealna. Zawiera ona aparat, by zbierać dane, a poza tym możesz stworzyć zdjęcia terenu, wybrać miejsca na mapie i wykonać zbliżenia na małe obszary. Aplikacja pozwoli Ci również określać kategorie, adnotacje i wyznaczać trasy w celu łatwiejszego oglądania i edytowania informacji. Co więcej, możesz eksportować informacje do innych aplikacji, aby z nich korzystać.

Automatyzery Kreatury

Automatyzery Kreatury to jeden z najlepszych programów dla kreatywnych użytkowników iPhone’ów. Aplikacja ułatwia tworzenie ciekawych projektów dzięki mnogim opcjom, takim jak różne reguły projektowe, możliwość odtworzenia plików audio i wideo, narzędzia do monitorowania i analizowania.

Adobe Lightroom Mobile

Adobe Lightroom Mobile to świetna aplikacja dla profesjonalnych fotografów. Użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy narzędzi edycji, dzięki czemu mogą tworzyć wspaniałe obrazy i filmy zarówno w domu, jak i w podróży.

Noodlecake Production Suite

Noodlecake Production Suite to świetne narzędzie dla osób tworzących twórcze filmy i gry wideo. Umożliwia tworzenie interaktywnych projektów poprzez mieszanie mediów, a także narzędzia do tworzenia dialogów w grach i filmach.

Sketch’Em

Sketch’Em to aplikacja pozwalająca na tworzenie realistycznych rysunków interaktywnych. Idealnie nadaje się dla projektantów graficznych, twórców stron internetowych i grafików, którzy chcą uzyskać wysoce estetyczne efekty.

Photoshop Mix

Photoshop Mix to aplikacja idealna dla profesjonalistów, którzy chcą wykorzystać cały potencjał programu Photoshop w służbie swoich projektów. Umożliwia mieszanie różnych narzędzi, filtrów, tekstur, efektów i innych elementów, tworząc piękne projekty.

ProCreate

ProCreate to profesjonalna aplikacja do rysowania, która oferuje użytkownikom narzędzia, aby stworzyć wysokiej jakości projekty z wykorzystaniem airbrush’ów, narzędzi rysunkowych, procesora GPU oraz innych narzędzi.

Geopaparazzi

Geopaparazzi to rozwiązanie dla tych, którzy chcą tworzyć dane geograficzne. Aplikacja oferuje bardzo wygodny aparat cyfrowy, który pozwala na tworzenie obrazów jak i tworzenie i edycję pozycji GPS.

Adobe Lightroom Mobile

Adobe Lightroom Mobile to idealna aplikacja dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać swoje urządzenie do edycji zdjęć. Pozwala ona na edytowanie zdjęć oraz korzystanie z różnych narzędzi do tworzenia profesjonalnych projektów.

 • Edycja zdjęć
 • Narzędzia do tworzenia profesjonalnych projektów

Noodlecake Production Suite

Jeśli szukasz aplikacji, dzięki której będziesz mógł tworzyć intensywne filmy i gry, Noodlecake Production Suite jest to idealne rozwiązanie. Umożliwia ono tworzenie gier i filmów poprzez łączenie różnych mediów, oraz ma narzędzie do tworzenia dialogów w projektach tego typu. Funkcje te obejmują:

 • Tworzenie gier i filmów poprzez łączenie różnych mediów;
 • Narzędzie do tworzenia dialogów w projektach tego typu;
 • Funkcje do tworzenia i edytowania dialogów;
 • Dostęp do narzędzi przeznaczonych do tworzenia i analizowania narracji;
 • Narzędzie do zarządzania projektami.

Sketch’ Em – idealny dla grafików

Sketch’Em to aplikacja przeznaczona dla grafików, twórców stron internetowych i projektantów graficznych. Użytkownicy mogą tworzyć rysunki i ilustracje w stylu rysunków interaktywnych za pomocą wygodnych narzędzi. Aplikacja jest prosta w obsłudze i dostępna dla wszystkich użytkowników iPhone.

Korzyści z Sketch’Em są wielorakie – umożliwia użytkownikom tworzenie profesjonalnych projektów wykorzystując najsilniejsze i najbardziej przystępne narzędzia do tworzenia grafiki, które są dostępne na iPhone. Dzięki temu, że aplikacja jest tak prosta w obsłudze, może korzystać z niej każdy!

Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix to aplikacja dla profesjonalnych twórców, którzy chcą wykorzystać pełen potencjał programu Photoshop na swoim telefonie iPhone. Możesz tworzyć piękne projekty i obrazy dzięki zestawowi narzędzi i filtrów do mieszania.

 • Tworzenie pięknych projektów i obrazów poprzez mieszanie różnych narzędzi i filtrów.
 • Edycja fotografii, ustalanie pozycji względem osi x, y lub z.
 • Wspieranie aparatów wielokrotnych, aby uzyskać bardziej precyzyjne rezultaty.
 • Używanie gradientów w celu tworzenia piękniejszych efektów.

ProCreate

ProCreate to profesjonalna aplikacja do rysowania dla twórców grafik na iPhone’ach. Użyj narzędzi do rysowania, procesora GPU i wiele innych narzędzi, aby stworzyć doskonałe i wyrafinowane projekty.

 • Narzędzia rysunkowe
 • Procesor GPU
 • Wsparcie dla kolorów RGB
 • Ponad 128 narzędzi, które można skonfigurować

Geopaparazzi

Jeśli szukasz aplikacji, która tworzy dane geograficzne, Geopaparazzi jest idealną propozycją. Oprogramowanie zawiera aparat, który możesz wykorzystać do tworzenia i edycji map. Ponadto masz dostęp do narzędzi do tworzenia zdjęć panoramicznych, zarządzania danymi i udostępniania danych, aby móc dzielić się swoją pracą innymi.

9. Loopster – Loopster to aplikacja kreatywna, która pozwala tworzyć filmy i animacje za pomocą prostych narzędzi i łatwych w obsłudze funkcji. Aplikacja oferuje szeroki zakres narzędzi, w tym szczegółowe opcje i efekty, które pozwalają tworzyć niesamowite projekty i filmy.

10. Zeefolio – Zeefolio to aplikacja do tworzenia profesjonalnych portfolio. Możesz stworzyć stronę internetową lub bloga, aby promować swoje twórcze prace. Umożliwia to bezproblemowe udostępnianie całej gamy różnych mediów, takich jak obrazy, filmy, teksty i muzyka na Twoim profilu.

Podsumowanie – Te 10 aplikacji zostało stworzone dla kreatywnych osób, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swojego iPhone’a do tworzenia wspaniałych projektów. Aplikacje umożliwiają tworzenie automatycznych zadań, edycję zdjęć, tworzenie gier i filmów, tworzenie ilustracji, profesjonalne tworzenie projektów graficznych, a także tworzenie portfolio online.

comments: 0

Back to top