MacBook – czy potrzebujesz nowego modelu sprzętu od Apple?

MacBook Pro to linia przenośnych komputerów Macintosh wprowadzonych w 2006 roku przez firmę Apple Inc. Pierwsza generacja modeli MacBooka Pro została wprowadzona 10 stycznia 2006 roku. Zastąpiła linię komputerów przenośnych iBook i 12-calowy PowerBook. MacBook Pro to model z wyższej półki w obecnej linii produktów laptopów Apple i plasuje się powyżej podstawowego MacBooka Air.

W tym artykule omówimy niektóre zalety posiadania Macbooka Pro, a także niektóre wady, które można przeoczyć.

Wybierz odpowiedni Apple MacBook Pro dla siebie

MacBook Pro to wysokiej klasy laptop w rozmiarach 13,3”, 15,4” i 17,5”, przy czym najpopularniejszym z nich jest model 15,4”. Laptop ma piękny wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2880 x 1800 pikseli na 15,4-calowym ekranie w wersji błyszczącej lub przeciwodblaskowej, a także gładzik Force Touch zapewniający bardziej intuicyjną nawigację.

MacBook Pro jest dostępny zarówno z procesorami Intel Core i5, jak i i7, przy czym ten ostatni jest mocniejszy, ale także dostępny w wyższej cenie niż ten pierwszy. Istnieją również inne różnice między tymi dwoma modelami; na przykład ma do dyspozycji 16 GB pamięci RAM w modelu Intel Core i7, ale tylko 8 GB w modelu Intel Core i5; ma również dostępne różne karty graficzne w zależności od wybranego procesora – Intel Iris Pro Graphics lub AMD Radeon R9 M370X

Jak wybierać między Macbookami a iPadami

Przy wyborze iPada i MacBooka należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Ważne jest, aby pamiętać, że nie są one takie same, ale obie mają swoje zalety.

iPad to świetne urządzenie dla tych, którzy chcą mieć mniejszą obudowę lub chcą używać go jako asystenta w miejscu pracy. Jeśli jednak potrzebujesz większej mocy, MacBook Pro 13” jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

Dlaczego potrzebujesz nowego Macbooka?

Nowy Macbook to świetne urządzenie dla tych, którzy chcą być w czołówce technologii. Ma smukłą i smukłą konstrukcję, która ułatwia przenoszenie. Pasek dotykowy to kolejna funkcja, która odróżnia go od innych laptopów.

Nowy Macbook to idealny laptop dla każdego, kto chce wyprzedzić trendy technologiczne. Ma smukłą, smukłą konstrukcję, która ułatwia przenoszenie. Pasek dotykowy to również kolejna funkcja, która odróżnia go od innych laptopów.

Marlena

Back to top