Jak wyczyścić iPhone’a, sprawić, by był lśniący i znów nowy – gwarantowany!

Jeśli zadbasz o swoje urządzenie, będzie ono trwać dłużej. Nigdy nie należy używać w urządzeniu żadnych materiałów ściernych. Może to spowodować zarysowanie powierzchni i trwałe uszkodzenie. Ekran iPhone’a należy czyścić ściereczką z mikrofibry lub miękką, niestrzępiącą się ściereczką. Ma to na celu uniknięcie zarysowania ekranu czymkolwiek, co mogłoby pozostawić cząstki lub kurz. Ważne jest również, aby wyczyścić tył telefonu, ponieważ to tam znajdziesz odciski palców i inne pozostałości z codziennego użytkowania.

Jak właściwie wyczyścić mój iPhone?

Jeśli chcesz, aby Twój telefon wyglądał na lśniący i nowy, musisz go wyczyścić. Oto krótki przewodnik dotyczący prawidłowego czyszczenia ekranu iPhone’a.

Jest kilka rzeczy, które mogą zabrudzić ekran telefonu. Pierwszy to kurz, który utknął w szczelinach telefonu, a drugi to tłuste odciski palców, które powstają podczas obsługi telefonu.

Najlepszym sposobem na usunięcie tego typu zabrudzeń jest ściereczka z mikrofibry, która zetrze wszelkie zabrudzenia i smugi bez pozostawiania śladów.

Możesz również użyć ściereczki antystatycznej, która pomoże pozbyć się nieznośnych cząsteczek kurzu, które przywierają do boków urządzenia.

Trzecią opcją jest użycie zwilżonego wacika lub pędzla do makijażu z delikatnym mydłem i wodą, ale uważaj, aby woda nie dostała się do szczelin, ponieważ może to spowodować trwałe uszkodzenie urządzenia.

Dlaczego musisz czyścić ekran?

Musimy wyczyścić ekran naszych iPhone’ów, ponieważ są tak brudne i cały czas ich dotykamy. Są też pełne zarazków, które sprawiają, że chorujemy.

Jak więc czyścimy nasze iPhone’y? Cóż, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby utrzymać iPhone’a tak czystym, jak to tylko możliwe. Możesz użyć szmatki do wytarcia brudu lub kurzu z ekranu. Staraj się również unikać pozostawiania odcisków palców na ekranie, używając palców lub szmatki, która nie pozostawia kłaczków.

Staraj się również unikać dotykania ekranu brudnymi rękami, jeśli nie chcesz, aby pojawiły się na nim zarazki.

Sprawdź https://applefix.pl/jednosci/

Marlena

Back to top