Serwis telefonów Apple we Wrocławiu – jakie usługi wykonuje?

Serwis telefonów Wrocław to niezbędne miejsce dla wszystkich, którzy chcą naprawić swój telefon, bez konieczności kupowania nowego. Wysokie ceny u autoryzowanych sprzedawców sprawiają, że posiadacze iPhone’ów szukają tańszej alternatywy. Podpowiadamy, jakie usługi można zrealizować w takich miejscach, a także, na co zwracać uwagę. 

Podstawowe usługi, jakie oferują serwisy telefonów we Wrocławiu 

Jest kilka popularnych usterek, które dotykają zdecydowaną większość posiadaczy iPhone’ów. 

  1. Wymiana szybki w iPhonie to niezwykle popularne uszkodzenie powstające zazwyczaj w wyniku upadku. Uderzenie nawet z małej wysokości kończy się charakterystycznym rozbiciem przypominającym pajęczą sieć. Użytkownik może korzystać z urządzenia, jednak ryzyko uszkodzenia kolejnych podzespołów jest dużo większe. Dobry serwis Apple Wrocław zajmie się taką usterką od ręki i sprawi, że urządzenie będzie znowu działać bez zarzutu.
  2. Wymiana wyświetlacza – ta usterka jest dużo poważniejsza, ponieważ podczas upadku dochodzi do uszkodzenia całego panelu, a nie tylko szybki. W efekcie dotyk nie jest sprawny, a na ekranie pojawiają się kolorowe paski. Normalne korzystanie z urządzenia niestety, ale nie jest wówczas możliwe. Jedynym sposobem jest udanie się od serwisu na wymianę całego wyświetlacza. Warto pamiętać, aby stosować oryginalne panele, które są w stanie zagwarantować najwyższą jakość.
  3. Wymiana baterii – po osiągnięciu 500 cykli ładowania, oryginalna pojemność baterii zaczyna spadać. Wówczas czas pracy zaczyna gwałtownie spadać i w efekcie smartfon po kilku godzinach potrzebuje ładowarki. W najgorszych przypadkach urządzenie może nawet przypadkowo się wyłączać. Wymiana baterii nie jest kosztowna i dobry serwis we Wrocławiu powinien sobie poradzić.
  4. Naprawa układu ładowania U2 – przegrzewanie i spadek czasu pracy na jednym ładowaniu zwykle kojarzą się z wadliwą baterią. Gdy po wymianie akumulatora problem nadal występuje, to oznacza, że na płycie głównej doszło do zwarcia, przez co uszkodzony został układ U2. Powodem najczęściej jest stosowanie nieoryginalnych części zamiennych.
  5. Wymiana obudowy – po dłuższym czasie użytkowania aluminiowe lub stalowe ramki iPhone’ów zaczynają się mocno rysować. Zdarza się, że na telefonie pojawiają się pierwsze wgniecenia. Większość nowych modeli telefonów ma szklane plecki, które są podatne na uszkodzenia tak samo jak przedni panel. Wówczas warto udać się do dobrego serwisu na wymianę.

serwis telefonów wrocław

Serwis telefonów Wrocław– na co zwracać uwagę podczas wyboru serwisu? 

Jeśli zamierzasz oddać we Wrocławiu telefon do serwisu, to w pierwszej kolejności zwróć uwagę na opinie o nim, a także zobacz, jakie ma doświadczenie w zakresie interesujących Cię napraw. To na pewno pomoże określić, czy masz do czynienia z profesjonalistami. Dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z pracownikiem i dopytanie o części zamienne. Niestety, ale niektóre serwisy telefonów we Wrocławiu nie stosują oryginalnych części zamiennych, co później skutkuje problemami z telefonem. Pamiętaj, aby zawsze prosić o montowanie oryginalnych części. Można zdecydować się na wysokiej jakości zamienniki, ale trzeba liczyć się z tym, że nie będą one tak dobre, jak podzespoły oryginalne. 

Marlena

Back to top